2 Мп Ultra-Low Light відеокамера; Матриця: progressive scan CMOS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Функції: AGC, день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD / 1 CVBS вихід; DC 24В (+ -25%) / 3 Вт, 69,29х54x56 мм, 175г 2 Мп Ultra-Low Light відеокамера; Матриця: progressive scan CMOS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Функції: AGC, день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD / 1 CVBS вихід; DC 24В (+ -25%) / 3 Вт, 69,29х54x56 мм, 175г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / РІЧНИЙ |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 175г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC12V ± 25% |
| Внешний вид | Під об’єктив |
| Кріплення об'єктива | C/CS |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | <3W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <80% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 69.29мм × 54мм × 56мм |
| Розміри, мм | 69.29 × 54 × 56 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип объектива | Без об'єктива |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 3 195 ₴


