
Відеокамера DS-2CE10DF0T-PF Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00004424)
1 598 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004424
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп мультиформатна з діодним підсвічуванням; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: DWDR, BLC, HLC, HLS; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів; IP67, DC 12В / 2.4Вт, 161.1 × 70 × 70 мм, 229г 2Мп мультиформатна з діодним підсвічуванням; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: DWDR, BLC, HLC, HLS; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів; IP67, DC 12В / 2.4Вт, 161.1 × 70 × 70 мм, 229г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 229 |
| Вид | Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | 2МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | DWDR, BLC, HLC, HLS, AGC, 3D DNR, 2D DNR, 1 аналоговий вихід HD, M12 кріплення об'єктива, IP67, Потужність 2.4 |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 51 |
| Угол обзора по горизонтали | 98 |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.001 лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 161.1 х 70.0 х 70.0 |
| Розміри, мм | 161 / 70 / 70 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 598 ₴

