
Відеокамера DS-2CE10DF3T-F Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00004682)
2 205 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004682
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп ColorVu Turbo HD. 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED (підсвічування до 20м). f = 3.6 мм (кут огляду 77 °); нахил: 0° - 90°; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS. 4 зони маски і ROI. IP67, -40 ° C - 60 ° C. DC 12В / 3Вт, 161 × 70 × 70 мм, 390 г 2 Мп ColorVu Turbo HD. 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED (підсвічування до 20м). f = 3.6 мм (кут огляду 77 °); нахил: 0° - 90°; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS. 4 зони маски і ROI. IP67, -40 ° C - 60 ° C. DC 12В / 3Вт, 161 × 70 × 70 мм, 390 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 390 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS, 4 зони маскування, ROI |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 42 |
| Угол обзора по горизонтали | 77 |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 лк |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, дзеркало, корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 161 х 70 х 70 |
| Розміри, мм | 161 / 70 / 70 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 205 ₴

