2Мп мультиформатна з діодним підсвічуванням; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: DWDR, BLC, HLC; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 4Вт, 194 × 78 × 74 мм, 516г 2Мп мультиформатна з діодним підсвічуванням; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: DWDR, BLC, HLC; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 4Вт, 194 × 78 × 74 мм, 516г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | авто/ручний |
| Вес | 516 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, обертання: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 194.2 × 78 × 74.5 мм |
| Розміри, мм | 194.2 × 78 × 74.5 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 025 ₴


