2 Мп Turbo HD з PIR датчиком і сиреною. Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з підсвічуванням; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 83 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1 вих, PIR датчик (110 °) 11м, сирена; Видиме підсвічування - 40 метрів. IP67. DC 12В / 8.5Вт, 77х83х213 мм, 452 г 2 Мп Turbo HD з PIR датчиком і сиреною. Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з підсвічуванням; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 83 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1 вих, PIR датчик (110 °) 11м, сирена; Видиме підсвічування - 40 метрів. IP67. DC 12В / 8.5Вт, 77х83х213 мм, 452 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 452 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикаємий TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 83°; В: 44°; Д: 98° |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, Smart освітлення, корекція пошкоджених пікселів, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 77х83х213 мм |
| Розміри, мм | 77х83х213 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Тривога | Миготливий світловий сигнал (червоний і синій), звукова сигналізація |
| Тревожные входы/выходы | 1 вих |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к / с; AHD: 1080p - 25к / с; CVI: 1080p - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 448 ₴


