2 Мп мультиформатна Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 54°); Функції: день / ніч (ICR), EXIR ІЧ підсвічування 80 м; IP66, DC 12В / 5Вт, PoC.at, 87 х 82 x 226мм, 430г 2 Мп мультиформатна Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 54°); Функції: день / ніч (ICR), EXIR ІЧ підсвічування 80 м; IP66, DC 12В / 5Вт, PoC.at, 87 х 82 x 226мм, 430г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 430г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC12В ± 15% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 54 ° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Поддержка PoE | PoC.at |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 87×82×226 мм |
| Розміри, мм | 87×82×226 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 823 ₴


