
Відеокамера DS-2CE16D0T-IRF(C) Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00006327)
1 350 ₴
- В наличии
- Код: 99-00006327
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79.6 °); Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 25 метрів; IP66, DC 12В / 3Вт, ф70х138мм, 260г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79.6 °); Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 25 метрів; IP66, DC 12В / 3Вт, ф70х138мм, 260г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 260 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 260 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | день/ніч (ICR), BLC, DWDR, HLC, 2D-DNR |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 101° |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 60°, Д: 122° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 70 х 70 х 138 мм |
| Розміри, мм | Ø 70 / 138 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴

