2 Мп HD день / ніч (ICR) відеокамера, 2Mп CMOS image sensor, 0.01 Лк / F1.2 (АРУ увімк), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8-12 мм (кут огляду 102.25 ° -32 °); Функції: 3D-DNR, BLC, Smart ІЧ; ІЧ підсвічування 40 метрів. IP66, DC 12В ± 15% / 4Вт, 92х84.8x269.6 мм, 900г 2 Мп HD день / ніч (ICR) відеокамера, 2Mп CMOS image sensor, 0.01 Лк / F1.2 (АРУ увімк), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8-12 мм (кут огляду 102.25 ° -32 °); Функції: 3D-DNR, BLC, Smart ІЧ; ІЧ підсвічування 40 метрів. IP66, DC 12В ± 15% / 4Вт, 92х84.8x269.6 мм, 900г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Апертура | F1.4 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 900г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC12V ± 15% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | 102.25 ° - 32 ° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | <4W |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 92мм × 84.8мм × 269.6мм |
| Розміри, мм | 92 × 84.8 × 269.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps / 1080p @ 30fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 2 461 ₴


