
Відеокамера DS-2CE16D3T-IT3F Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00001021)
1 935 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001021
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІЧ; 1-TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 50 метрів; IP67, DC 12В / 5.6Вт, ф81.9х86.7мм, 411г 2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІЧ; 1-TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 50 метрів; IP67, DC 12В / 5.6Вт, ф81.9х86.7мм, 411г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Апертура | F1.2 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 411 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | день/ніч (ICR), SMART ІЧ, 1-TurboHD вихід, BLC, AGC, 3D-DNR, HLC, WDR 120 дБ, Повільна витримка макс. 16х |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Угол обзора по горизонтали | 106 |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | <5.6W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 81.9 х 86.7 х 217.9 |
| Розміри, мм | 81.9 / 86.7 / 217.9 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴

