2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR (130dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 3.4Вт, 58х61х163 мм, 340г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR (130dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 3.4Вт, 58х61х163 мм, 340г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 340 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 79° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 3.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 163х61х58 мм |
| Розміри, мм | 163х61х58 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 025 ₴


