
Відеокамера DS-2CE16H1T-IT Hikvision 5Mp f=3.6mm (00000001329)
2 145 ₴
- В наличии
- Код: 00000001329
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 72.4 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR) , OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 20 метрів, IP67, DC 12В / 5Вт, 58х61x163 мм, 350г 5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 72.4 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR) , OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 20 метрів, IP67, DC 12В / 5Вт, 58х61x163 мм, 350г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 350 |
| Вид | Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, ICR (день/ніч), OSD-меню, DWDR, DNR |
| Диапазон рабочих температур | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Питание | DC12V ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по горизонтали | 72.4 |
| Кути огляду | 72.4 ° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Потужність споживання | <5W |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 2560x1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | DC12V ± 25 |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 58 х 61 х 163 |
| Розміри, мм | 58 × 61 × 163 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 20 fps, 12.5 fps |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × тисячу дев'ятсот сорок чотири @ 20fps, 2560 × 1944@12.5fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 2 145 ₴

