2 МП PoC EXIR; 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: WDR 120 дБ, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 20 метрів, IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г 2 МП PoC EXIR; 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: WDR 120 дБ, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 20 метрів, IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 350 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г:103.5° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Основні функції обробки | 4 зони |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр, Колір / ЧБ / Авто |
| Рабочая температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 58×61×163 мм |
| Розміри, мм | 58×61×163 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴


