5 Мп Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Ширококутний об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП: 25к / с; Функції: BLC, AGC, HLC, DWDR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, DC 12В / 4.3Вт, 139х61x58 мм, 258 г 5 Мп Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Ширококутний об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП: 25к / с; Функції: BLC, AGC, HLC, DWDR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, DC 12В / 4.3Вт, 139х61x58 мм, 258 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 258 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 110°, В: 81°, Д:137° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1944), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 139х61х58 мм |
| Розміри, мм | 139х61х58 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп - 20к / с, 4МП - 25к / с, 2Мп - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴


