
Відеокамера DS-2CE16H0T-ITF(С) Hikvision 5Mp f=2.8mm (99-00008149)
1 485 ₴
- В наличии
- Код: 99-00008149
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп Turbo HD; формати: TVI/AHD/CVI/CVBS; Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85 °); Частота кадрів: TVI: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП: 25к/с; Опції: BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, -40 °C - 60 °C, DC 12В/4.3Вт, 139х61x58 мм, 258 г 5 Мп Turbo HD; формати: TVI/AHD/CVI/CVBS; Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85 °); Частота кадрів: TVI: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП: 25к/с; Опції: BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, -40 °C - 60 °C, DC 12В/4.3Вт, 139х61x58 мм, 258 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 258 |
| Вага в упаковці | 258 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 5 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 63° |
| Угол обзора по горизонтали | 85° |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д:110° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, оберт: 0 ° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2560х1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 139 х 61 х 58 мм |
| Розміри, мм | 139 / 61 / 58 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 5МП 20к/с, 4МП/2МП 25к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴

