
Відеокамера DS-2CE19H8T-AIT3ZF Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm (99-00002080)
5 850 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002080
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 92 °-29 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR (130dB), BLC, AGC, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 10.5Вт, 255x92x84 мм, 930г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 92 °-29 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR (130dB), BLC, AGC, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 10.5Вт, 255x92x84 мм, 930г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 930 |
| Вид | Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | WDR, BLC, AGC, 3D-DNR, ICR, OSD-меню |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ |
| Керування фокусом | Авто |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по вертикали | 92°-29 |
| Угол обзора по горизонтали | 92°-29 |
| Кути огляду | 92 ° - 29 ° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.003 Лк |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | авто |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | DC 12В ± 15 |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 5 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 255 х 92 х 84 |
| Розміри, мм | 85 / 92 / 255 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Частота запису | 5МП - 20к/с, 4МП/2МП - 25к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП, 2МП - 25к / с; CVI: 4МП - 25к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; CVBS: |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 850 ₴

