8 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12к / с; Функції: день / ніч (ICR), BLC / HLC / DWDR, 2D DNR; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 3Вт, IP67, 82х87х218 мм, 420г 8 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12к / с; Функції: день / ніч (ICR), BLC / HLC / DWDR, 2D DNR; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 3Вт, IP67, 82х87х218 мм, 420г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 420 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 79° |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 4МП, 2МП |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 82x87x218 мм |
| Розміри, мм | 82x87x218 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с, AHD: 8МП - 15к / с CVI: 8МП - 12.5к / с, CVBS: PAL / NTS |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 542 ₴


