
Відеокамера DS-2CE16U1T-IT3F Hikvision 8Mp f=3.6mm (99-00004430)
3 735 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004430
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8 Мп HD; Формати: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5 к / с; Функції: день / ніч (ICR), DWDR, AGC, BLC, HLC; Інтерфейси: 1 HD аналоговий; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 5.3Вт, IP67, 82х87х218 мм, 435г 8 Мп HD; Формати: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5 к / с; Функції: день / ніч (ICR), DWDR, AGC, BLC, HLC; Інтерфейси: 1 HD аналоговий; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 5.3Вт, IP67, 82х87х218 мм, 435г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 435 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, AGC, BLC, HLC, ICR (день/ніч) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Угол обзора по горизонтали | 79 |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк / F1.2 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 82 х 87 х 218 |
| Розміри, мм | 82 / 87 / 218 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | TVI: 8MP 12.5 к/с; 4MP/2MP: 25 к/с; AHD/CVI: 8MP 12.5 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с, 4MP25 к/с, 4MP30 к/с, 2MP25 к/с, 2MP30 к/с CVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴

