8 Мп HD; Формати: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5 к / с; Функції: день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 HD аналоговий; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 5.3Вт, 81х86х217 мм, 435г 8 Мп HD; Формати: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5 к / с; Функції: день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 HD аналоговий; ІЧ підсвічування 60 м; DC 12В / 5.3Вт, 81х86х217 мм, 435г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Вес | 435 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | 102.2° |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° - 360° |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 81.9 × 86.7 × 217.9 мм |
| Розміри, мм | 81.9 × 86.7 × 217.9 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с, 4MP25 к/с, 4MP30 к/с, 2MP25 к/с, 2MP30 к/с CVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴


