8 Мп CMOS, 0.003 лк (F1.2, AGC увімк), 0 лк з ІЧ, f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); 1-TurboHD вихід, ІЧ підсвічування 60 метрів, BLC / HLC / WDR 130 дБ / 3D DNR, IP67, DC 12В / 4Вт, -40 ° C - 60 ° C, 86х82x218мм, 560г 8 Мп CMOS, 0.003 лк (F1.2, AGC увімк), 0 лк з ІЧ, f = 3.6 мм (кут огляду 79 °); 1-TurboHD вихід, ІЧ підсвічування 60 метрів, BLC / HLC / WDR 130 дБ / 3D DNR, IP67, DC 12В / 4Вт, -40 ° C - 60 ° C, 86х82x218мм, 560г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 560 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 79° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 81.9 × 86.7 ×217.9 мм |
| Розміри, мм | 81.9 × 86.7 ×217.9 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8MP 12.5 к/с, 8MP 15 к/с,5MP 20 к/с,4MP 25 к/с, 4MP 30 к/с,1080P 25 к/с, 1080P 30 к/с; AHD: 8MP |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 297 ₴


