
Відеокамера DS-2CE17D0T-IT5F (C) Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00004398)
2 030 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004398
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, ф79х217x75 мм, 320г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, ф79х217x75 мм, 320г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 320 |
| Вид | Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день/ніч (ICR), підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS, кріплення M12 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 43 |
| Угол обзора по горизонтали | 79 |
| Кути огляду | Г: 79°, В: 43°, Д: 93° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0 - 360°, нахил: 0 - 180°, обертання: 0 - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 78.9 х 75.4 х 216.6 |
| Розміри, мм | 78.9 / 75.4 / 216.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 030 ₴

