2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 52 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, ф79х217x75 мм, 320г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк/ F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 6 мм (кут огляду 52 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, ф79х217x75 мм, 320г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | авто/ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 320 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 52°, В: 30°, Д: 58° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0 - 360°, нахил: 0 - 180°, обертання: 0 - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 78.9 × 75.4 × 216.6 мм |
| Розміри, мм | 78.9 × 75.4 × 216.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 6 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 030 ₴


