5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, 79х75х217 мм, 330г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 80 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, 79х75х217 мм, 330г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 330 г |
| Відеоінтерфейси | Змінний TVI / AHD / CVI / CVBS вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC12В ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 80 ° |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 79 × 75 × 217 мм |
| Розміри, мм | 79 × 75 × 217 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 MP - 20fps, 4 MP - 25fps, 1080p - 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 2 507 ₴


