2 Мп Turbo HD відеокамера. Матриця progressive CMOS High-performance. 0.005 Люкс / F1.2 (день), 0 Люкс з ІЧ, моторизований f = 2.7 - 13.5мм (кут огляду 102 ° - 31 °); 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 70 метрів. Функції OSD меню: SMART ІЧ, авто фокус, 3D DNR, WDR, HLC; IP67. DC 12В / 7.7Вт, 84.5x92x255.1 мм, 648г 2 Мп Turbo HD відеокамера. Матриця progressive CMOS High-performance. 0.005 Люкс / F1.2 (день), 0 Люкс з ІЧ, моторизований f = 2.7 - 13.5мм (кут огляду 102 ° - 31 °); 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 70 метрів. Функції OSD меню: SMART ІЧ, авто фокус, 3D DNR, WDR, HLC; IP67. DC 12В / 7.7Вт, 84.5x92x255.1 мм, 648г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 648г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Питание | 12 VDC ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування фокусом | автофокус |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø24 |
| Кути огляду камери | 102 ° до 31 ° |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | <7.7W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C to 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 84.5 мм × 92 мм × 255.1 мм |
| Розміри, мм | 84.5 × 92 × 255.1 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴


