2 Мп Ultra-Low Light PoC відеокамера. 2.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.005 Лк / F2.0 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: SMART ІЧ; EXIR; 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 40 метрів. IP67. DC 12В / 4Вт, PoC.af, Φ 110 × 93.2 мм, 350г 2 Мп Ultra-Low Light PoC відеокамера. 2.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.005 Лк / F2.0 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: SMART ІЧ; EXIR; 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 40 метрів. IP67. DC 12В / 4Вт, PoC.af, Φ 110 × 93.2 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350 гр. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12 VDC ± 15% \ PoC.af |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 103.5 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, Нахил: 0 ° - 75 °, Обертання: 0-360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто \ Колір \ ЧБ \ ІК-фільтр |
| Робоча вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | φ110mm × 93.2mm |
| Розміри, мм | φ110mm × 93.2mm |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 сек. до 1/50,000 сек. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 087 ₴


