720p HD відеокамера. 1.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.1 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 92 °); DNR, SMART ІЧ; 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 20 метрів. IP66, DC 12В / 4Вт, ф89,47х67,6мм, 340г 720p HD відеокамера. 1.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.1 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 92 °); DNR, SMART ІЧ; 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 20 метрів. IP66, DC 12В / 4Вт, ф89,47х67,6мм, 340г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура | F1.2 |
| Вага | 340г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC12V ± 15% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 92° |
| Матриця | 1 MP CMOS |
| Потужність споживання | <4W |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1296x732) |
| Розміри | 89.47 мм × 67.6 мм |
| Розміри, мм | 89.47 × 67.6 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 720p @ 25fps / 720p @ 30fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴


