2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, SMART ІЧ; ІЧ підсвічування 25 метрів. IP67, DC 12В / 3Вт, ф89 х 68мм, 250 г 2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, SMART ІЧ; ІЧ підсвічування 25 метрів. IP67, DC 12В / 3Вт, ф89 х 68мм, 250 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 250 г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 79.6°, В: 43.5°, Д: 93.7° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 89 × 68 мм |
| Розміри, мм | 89 × 68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴


