
Відеокамера DS-2CE56D0T-IRMMF(C) Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00003316)
1 139 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003316
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп мультиформатна Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); SMART ІЧ; Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 1.8Вт, ф98х65.4мм, 146г 2 Мп мультиформатна Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); SMART ІЧ; Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 1.8Вт, ф98х65.4мм, 146г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F1.2 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 146 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | SMART ІЧ, день/ніч (ICR), BLC, DWDR, AGC, 2D-DNR, HLC, Підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 57.9 |
| Угол обзора по горизонтали | 106.4 |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 98 х 98 х 65.4 |
| Розміри, мм | Ø98 / 65.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴

