720p HD відеокамера. 1.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.1 лк, 0 лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 92 °); 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 4Вт, ф98х65,4мм, 240г 720p HD відеокамера. 1.0 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.1 лк, 0 лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 92 °); 1-HD вихід, ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 4Вт, ф98х65,4мм, 240г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 240г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Отношение сигнал/шум | 62 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC12D ± 15% |
| Внешний вид | Купольна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 92 ° |
| Матриця | 1 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1296x732) |
| Розміри | Φ98мм × 65.4мм |
| Розміри, мм | Φ98 × 65.4 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 720P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴


