2 МП PoC; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7 - 13.5 мм (кут огляду 32.1 °-103 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1-BNC, HD вихід; ІЧ підсвічування 60 метрів, IP67, 40 ° C - +60 ° C; DC 12В (+ -25%) / PoC.at/ 8.2Вт, 134х111 мм, 610г 2 МП PoC; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7 - 13.5 мм (кут огляду 32.1 °-103 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1-BNC, HD вихід; ІЧ підсвічування 60 метрів, IP67, 40 ° C - +60 ° C; DC 12В (+ -25%) / PoC.at/ 8.2Вт, 134х111 мм, 610г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 610 г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 103° - 32.1° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Поддержка PoE | PoC.at |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 134 × 112 мм |
| Розміри, мм | 134 × 112 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴


