3 МП EXIR варіофокальна, 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм; 1920 × 1536 18 к / с; OSD меню, WDR 120 дБ, BLC, ІЧ підсвічування 40 м. IP66, DC 12В / 6Вт, 134.3x124x111.4 мм, 750г 3 МП EXIR варіофокальна, 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм; 1920 × 1536 18 к / с; OSD меню, WDR 120 дБ, BLC, ІЧ підсвічування 40 м. IP66, DC 12В / 6Вт, 134.3x124x111.4 мм, 750г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 750г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1536 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Розміри | 134 × 124 × 115 мм |
| Розміри, мм | 134 × 124 × 115 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴


