3.0 Мп Exir Turbo HD відеокамера; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 84 °); Функції: BLC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; EXIR ІЧ підсвічування 20 метрів, IP66, DC 12В / 5Вт, 91х82.6x68.3 мм, 350г 3.0 Мп Exir Turbo HD відеокамера; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 84 °); Функції: BLC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; EXIR ІЧ підсвічування 20 метрів, IP66, DC 12В / 5Вт, 91х82.6x68.3 мм, 350г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 350г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 V DC ± 15% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Потужність споживання | <5W |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1536 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Розміри | 91мм × 82.6мм × 68.3мм |
| Розміри, мм | 91 × 82.6 × 68.3 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1536 @ 18fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 1 802 ₴


