
Відеокамера DS-2CE56F7T-ITZ Hikvision 3Mp f=2.8-12mm (00000001013)
1 950 ₴
- В наличии
- Код: 00000001013
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3.0 Мп WDR High-performance CMOS, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 26.8 ° -83 °); OSD меню, 1-TurboHD вихід, EXIR ІЧ підсвічування 30 метрів. DC 12В / 4.5Вт, ф136x102 мм, 600г 3.0 Мп WDR High-performance CMOS, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 26.8 ° -83 °); OSD меню, 1-TurboHD вихід, EXIR ІЧ підсвічування 30 метрів. DC 12В / 4.5Вт, ф136x102 мм, 600г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 600 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 3 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, OSD меню, AGC, DNR, BLC, EXIR ІЧ-підсвічування, моторизований об'єктив |
| Диапазон рабочих температур | -40° C - +60° C |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по вертикали | 26.8°-83 |
| Угол обзора по горизонтали | 26.8°-83 |
| Кути огляду | 26.8 ° -83 ° |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Лк / 0 Лк з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1536 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 136 х 136 х 102 |
| Розміри, мм | Φ136 × 102 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 |
| Частота запису | 18 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴

