5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 95.7 °-29.1 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, DC 12В / 6.3Вт, 124х134х110 мм, 580г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 95.7 °-29.1 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, DC 12В / 6.3Вт, 124х134х110 мм, 580г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 580 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | H: 95.7 ° ~ 29.1 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Потужність споживання | 6.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 123x134x110 мм |
| Розміри, мм | 123x134x110 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Информация для заказа
- Цена: 4 109 ₴


