5 Мп Turbo HD; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85,5 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR); PoC.af; ІЧ підсвічування 20 м, IP67, -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 4,3 Вт, 91х83x68 мм, 253 г 5 Мп Turbo HD; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85,5 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR); PoC.af; ІЧ підсвічування 20 м, IP67, -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 4,3 Вт, 91х83x68 мм, 253 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 253 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC12В ± 25%, PoC(af) |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 85.5 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2560x1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 91×83×68 мм |
| Розміри, мм | 91×83×68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 Mп - 20 к/с, 4 Mп - 25 к/с, 1080p - 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 174 ₴


