5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR); Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 20 метрів; IP67, DC 12В / 4.3 Вт, Ф 82х79 мм, 295г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR); Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 20 метрів; IP67, DC 12В / 4.3 Вт, Ф 82х79 мм, 295г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 295 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | до 20 м |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 110 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, різкість, дзеркало, Smart ІК |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | Ф 82х79 мм |
| Розміри, мм | Ф 82х79 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Информация для заказа
- Цена: 2 003 ₴


