5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 27.7 °-86.8 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP65, DC 12В / 4.5Вт, ф136х102 мм, 600г 5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 27.7 °-86.8 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP65, DC 12В / 4.5Вт, ф136х102 мм, 600г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 600г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12V ± 20% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP65 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | 27.7 ° -86.8 ° |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | <4.5W |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2592 x 1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Φ136мм × 102мм |
| Розміри, мм | Φ136 × 102 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2592 × 1944 @ 20fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 4 505 ₴


