
Відеокамера DS-2CE70DF3T-PF Hikvision 2Mp f=3.6 mm (99-00004684)
2 250 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004684
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп 1080p; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду гор. 77 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 20 метрів; DC 12В / 3Вт, Ф85x81 мм, 163 г 2Мп 1080p; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду гор. 77 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 20 метрів; DC 12В / 3Вт, Ф85x81 мм, 163 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 163 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D DNR, 2D DNR, ROI 4 зони, 4 зони маскування, Повільна витримка макс. 16х |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 42 |
| Угол обзора по горизонтали | 77 |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 лк |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, дзеркало, корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 85 х 85 х 82 |
| Розміри, мм | Ø85 / 82 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴

