2Мп 1080p; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду гор. 77 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 40 метрів; DC 12В / 4.2Вт, Ф110x98 мм, 349 г 2Мп 1080p; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду гор. 77 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 40 метрів; DC 12В / 4.2Вт, Ф110x98 мм, 349 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Вес | 349 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, дзеркало, корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф110 х 99 мм |
| Розміри, мм | Ф110 х 99 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 498 ₴


