2 Мп мультиформатна ColorVu відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0003 Люкс / F1.2 (день), 0 Люкс з видимим світлом; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR, 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню, HLS; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; Підсвічування 40 метрів; DC 12В / 4.6Вт, ф110х98 мм, 350г 2 Мп мультиформатна ColorVu відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0003 Люкс / F1.2 (день), 0 Люкс з видимим світлом; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR, 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню, HLS; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; Підсвічування 40 метрів; DC 12В / 4.6Вт, ф110х98 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | авто |
| Вага | 350 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12В ± 15% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | 40 м |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 106 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | STD / HIGH-SAT / HIGHLIGHT |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110х98 мм |
| Розміри, мм | 110х98 |
| Світлочутливість | 0.0003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


