2 Мп ColorVu Turbo HD з PIR і сиреною; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1вих, PIR датчик (110 °), світлова та звукова сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів, PIR кут: 110 °, радіус: 11 м; IP67, DC 12В / 6.6Вт, Ф109х94 мм, 390г 2 Мп ColorVu Turbo HD з PIR і сиреною; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1вих, PIR датчик (110 °), світлова та звукова сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів, PIR кут: 110 °, радіус: 11 м; IP67, DC 12В / 6.6Вт, Ф109х94 мм, 390г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | Кут: 110 °, дальність: 11 м |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вага | 390 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 83°; В: 44,4°; Д: 98° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, різкість, дзеркало, Smart світло, виправлення дефектів пікселів |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони), детектор руху (4 зони) |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Підтримка роздільної здатності | 1080 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф110х94 мм |
| Розміри, мм | Ф110х94 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Тривога | Миготливий світловий сигнал (червоний і синій), звукова сигналізація |
| Тривожні входи/виходи | 1 вих |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к/с; AHD: 1080p - 25к/с; CVI: 1080p - 25к/с; CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴


