2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера з вбудованим мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 3.7Вт, 82х90x79 мм, 290г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера з вбудованим мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 3.7Вт, 82х90x79 мм, 290г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 290 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, OSD-меню, HLC |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 57.9 |
| Угол обзора по горизонтали | 106.4 |
| Кути огляду | H: 106,4 °; V: 57,9 °; D: 124,6 ° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк / F1.2 |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 82 х 90 х 79 |
| Розміри, мм | 82 / 90 / 79 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


