
Відеокамера DS-2CE76H0T-ITPFS Hikvision 5Mp f=3.6mm (99-00001711)
1 620 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001711
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5мп мультиформатна Turbo HD відеокамера з вбудованим мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80.1 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 метрів; DC 12В / 3.7Вт, Ф84х78 мм, 140г 5мп мультиформатна Turbo HD відеокамера з вбудованим мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80.1 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 метрів; DC 12В / 3.7Вт, Ф84х78 мм, 140г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 140 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, OSD-меню, M12 |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 63.7 |
| Угол обзора по горизонтали | 80.1 |
| Кути огляду | H: 80.1 °; V: 63.7 °; D: 105.9 ° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк / F1.2 |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 5 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 84 х 84 х 79 |
| Розміри, мм | Ø 84 / 79 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴

