
Відеокамера DS-2CE76D0T-ITPFS Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00001714)
1 485 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001714
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп Turbo HD з мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, HLC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 м; DC 12В / 2.7Вт, Ф85х79 мм, 140г 2 Мп Turbo HD з мікрофоном; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, HLC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 м; DC 12В / 2.7Вт, Ф85х79 мм, 140г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 141 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, HLC, DWDR, 2D-DNR, ICR (день/ніч), Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 57.9 |
| Угол обзора по горизонтали | 106.4 |
| Кути огляду | Г: 106,4°; В: 57,9°; Д: 124,6° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 84 х 84 х 79 |
| Розміри, мм | Ø 84 / 79 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к / с, AHD: 1080p - 25к / с, CVI: 1080p - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴

