
Відеокамера DS-2CE76H8T-ITMF Hikvision 5Mp f=2.8mm (99-00001594)
2 745 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001594
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; 0.003 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, AGC, 3D-DNR, 4 зони маскування / детекції; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 5.8Вт, Ф90x79 мм, 300г 5 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; 0.003 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, AGC, 3D-DNR, 4 зони маскування / детекції; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 5.8Вт, Ф90x79 мм, 300г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 300 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, BLC, AGC, 3D-DNR, 4 зони маскування/детекції |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по горизонтали | 98 |
| Кути огляду | Г: 98 ° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.003 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR), / колір / Ч / Б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 90 х 90 х 79 |
| Розміри, мм | Ø90 / 79 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 5МП - 20 к/с, 4МП/2МП - 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 745 ₴

