
Відеокамера DS-2CE76U0T-ITMF Hikvision 8Mp f=2.8mm (99-00001508)
2 250 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001508
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102.9 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12к / с; Функції: день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів; DC 12В / 2.9Вт, Φ 82.6 x 90 x 79.37 мм, 300г 8 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102.9 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12к / с; Функції: день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів; DC 12В / 2.9Вт, Φ 82.6 x 90 x 79.37 мм, 300г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 300 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | день/ніч (ICR), DWDR, BLC, HLC, 2D-DNR, AGC, Перемикається TVI/AHD/CVI/CVBS, Кріплення M12, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -40 ° C - + 60 ° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по горизонтали | 102.9 |
| Кути огляду | H: 102,9 ° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп, 4 Мп, 2 Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | DC 12В ± 25 |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Разрешение | 8 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 83 х 90 х 79 |
| Розміри, мм | 83 / 90 / 79 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | TVI: 8Мп@12.5к/с; 4Мп/2Мп@25к/с; AHD: 8Мп@15к/с; CVI: 8Мп@12.5к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8Мп@12.5к/с, 4МП @ 25к / с, 2Мп @ 25к / с, AHD: 8Мп @ 15к / с CVI: 8Мп@12.5к/с CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1 / 12.5 - 1/50 000с |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴

