8 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102.2 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5к / с; Функції: день / ніч (ICR), HLC, BLC, AGC, DWDR 105 дБ; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ EXIR підсвічування 30 метрів; DC 12В / 5.3Вт, IP67; 90 x 80 мм, 310г 8 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102.2 °); Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2МП: 25к / с, AHD / CVI: 8МП - 12.5к / с; Функції: день / ніч (ICR), HLC, BLC, AGC, DWDR 105 дБ; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід; ІЧ EXIR підсвічування 30 метрів; DC 12В / 5.3Вт, IP67; 90 x 80 мм, 310г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 310 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| HLC | Підтримує |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 310 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 8.29 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | день/ніч (ICR), HLC, BLC, AGC, DWDR 105 дБ |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Угол обзора по горизонтали | 102.2° |
| Кути огляду | Г:102.2° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Нахил | 0° -75° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | DC12 В |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 90 х 90 х 80 мм |
| Розміри, мм | 90 / 80 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 8МП - 12.5к/с, 4МП/2МП - 25к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП : 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 105 ₴


