
Відеокамера DS-2CE79D3T-IT3ZF Hikvision 2Mp f=2.7-13.5mm (99-00001532)
2 880 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001532
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 102 ° -31 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 120 дБ, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 70 метрів; IP67, DC 12В / 7.7Вт, 124х134х110 мм, 600г 2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 102 ° -31 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 120 дБ, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 70 метрів; IP67, DC 12В / 7.7Вт, 124х134х110 мм, 600г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 70 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 600 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Додаткові характеристики | BLC, HLC, AGC, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ICR, OSD-меню |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по горизонтали | 102° - 31 |
| Кути огляду | Г: 102° - 31° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 124 х 134 х 110 |
| Розміри, мм | 124 / 134 / 110 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴

