5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 92.3 ° -29.3 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR (130dB), BLC, AGC, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 60 метрів; IP67, DC 12В / 10.5Вт, Ф124x134x110 мм, 630г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 92.3 ° -29.3 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: WDR (130dB), BLC, AGC, 3D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 60 метрів; IP67, DC 12В / 10.5Вт, Ф124x134x110 мм, 630г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Вес | 630 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | H: 92 ° ~ 29 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 10.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1944), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 124x134x110 мм |
| Розміри, мм | 124x134x110 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп - 20к / с, 4МП - 25к / с, 1080р - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴


