2 MP ColorVu PoC; Формати: TVI; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.0003 лк / F1.2 (день), 0 лк з підсвічуванням; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 92 ° -34 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS; Інтерфейси: 1 HD аналог; видиме світло 40 м; IP68, DC 12/24 АС 12.2Вт, Ø 141.4 × 134.7 мм, 840г 2 MP ColorVu PoC; Формати: TVI; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.0003 лк / F1.2 (день), 0 лк з підсвічуванням; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 92 ° -34 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS; Інтерфейси: 1 HD аналог; видиме світло 40 м; IP68, DC 12/24 АС 12.2Вт, Ø 141.4 × 134.7 мм, 840г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Вес | 840 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC/24В AC±20%/PoC.at |
| Живлення пристрою | PoC, AC 24 В, DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | авто/вимк |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø24 |
| Кути огляду камери | Г: 92.3° - 34.2°, В: 48.4° - 19°, Д: 112.2° -39.2° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування і 4 зони детекції руху |
| Потужність споживання | 12.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | поворот:0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° - 360° |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 141.4 × 134.7 мм |
| Розміри, мм | Ø 141.4 × 134.7 |
| Світлочутливість | 0.0003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴


