
Відеокамера DS-2CE79H0T-IT3ZF(C) Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm (99-00007069)
3 240 ₴
- В наличии
- Код: 99-00007069
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5 Мп Turbo HD варіофокальна; Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS; Чутливість: 0,01 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 95 ° -26 °); Частота кадрів: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП – 25к/с; Функції: DWDR, BLC, AGC, 2D-DNR, HLC; Інтерфейси: ІЧ підсвічування 40 м; IP67, DC 12В/6Вт, 124×111×134 мм, 555 г 5 Мп Turbo HD варіофокальна; Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS; Чутливість: 0,01 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 95 ° -26 °); Частота кадрів: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП – 25к/с; Функції: DWDR, BLC, AGC, 2D-DNR, HLC; Інтерфейси: ІЧ підсвічування 40 м; IP67, DC 12В/6Вт, 124×111×134 мм, 555 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 555 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 555 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 5 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, BLC, AGC, 2D-DNR, HLC, ІЧ підсвічування, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по вертикали | 72° - 20° |
| Угол обзора по горизонтали | 95° - 26° |
| Кути огляду | Г: 95° - 26°, В: 72° - 20°, Д: 126° - 33° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Нахил | 0° -75° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-13.5 мм |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2560х1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 124 х 111 х 134 мм |
| Розміри, мм | 124 / 111 / 134 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота запису | 5МП - 20к/с, 4МП/2МП - 25к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к/с, 4МП / 2МП - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴

